fbpx Medarbejdere | Askovhus

Medarbejdere

two columns style card
Line Sidenius

Direktør

Askovhus

23 43 72 42 LKS@askovhus.dk
two columns style card
Sussi Harpøth

Afdelingsleder

Rehabiliteringsteam

40 64 90 46 SH@askovhus.dk
two columns style card
Ulrik Sørensen

Afdelingsleder

Dagtilbud

21 51 99 54 ulrik.sorensen@askovhus.dk
two columns style card
Signe Rasholm

Afdelingsleder

Behandlingsteam

92 82 15 36 Signe.Rasholm@askovhus.dk
two columns style card
Regitze Raahauge

Aut. psykolog

Behandlingsteam

92 15 30 12 Regitze.raahauge@askovhus.dk
two columns style card
Thea Balling

Aut. psykolog

Behandlingsteam

92 15 31 73 Thea.balling@askovhus.dk
two columns style card
Mathilde Ruud

Pæd. psyk. behandler

Behandlingsteam

20 11 35 32 Mathilde.Ruud@askovhus.dk
two columns style card
Maria Amanda Strandmark

Aut. psykolog

Behandlingsteam

92 15 18 83 Maria.Strandmark@askovhus.dk
two columns style card
Simone Knudsen

Aut. psykolog

Behandlingsteam

29 24 01 56 simone.knudsen@askovhus.dk
two columns style card
Maria Rafn

Psykolog

Behandlingsteam

29 24 01 56 maria.rafn@askovhus.dk
two columns style card
Kirsten Lund

Socialrådgiver

Rehabiliteringsteam

61 13 59 78 kirsten.lund@askovhus.dk
two columns style card
Charlotte Hansen

Forløbskoordinator

Rehabiliteringsteam

40 64 90 45 charlotte@askovhus.dk
two columns style card
Rikke Lefmann

Forløbskoordinator

Rehabiliteringsteam

92 15 60 88 Rikke.Lefmann@askovhus.dk
two columns style card
Yasmin Larsen

Forløbskoordinator

Rehabiliteringsteam

30 73 88 79 yasmin.larsen@askovhus.dk
two columns style card
Stine Pedersen

Forløbskoordinator

Rehabiliteringsteam

30 73 65 66 Stine.Pedersen@askovhus.dk
two columns style card
Katrine Andersen

Aktivitetskoordinator

Dagtilbud

30 73 93 12 Katrine.Andersen@askovhus.dk
two columns style card
Maiken Wagner

Aktivitetskoordinator

Dagtilbud

92823515 Maiken.Wagner@askovhus.dk
two columns style card
Helen Frederiksen

Aktivitetskoordinator

Dagtilbud

92829783 Helen.Frederiksen@askovhus.dk
two columns style card
Camilla Fjellander

Didaktisk, akademisk medarbejder

Askovhus

29 17 27 83 camilla.fjellander@askovhus.dk
two columns style card
Mia Mønster Tjørnum

Vidensmedarbejder

Askovhus

92 15 29 43 Mia.Tjornum@askovhus.dk
two columns style card
Christian Blæhr

Kommunikationsmedarbejder

Askovhus

30 73 65 67 christian.blaehr@askovhus.dk
two columns style card
Solveig Christensen

Kunstterapeut

Askovhus

40 64 90 49 sol@askovhus.dk
two columns style card
Allan Blaabjerg

Aut. psykolog og supervisor

Ekstern samarbejdspartner / egen praksis

two columns style card
Pia Groulef

Aut. klinisk diætist

Ekstern samarbejdspartner / egen praksis